Zum Inhalt
Oblast služeb
Řekněte nám, co vás trápí!
0049 621 3905 1000
Zavolejte na náš zákaznický servis!
Časy volání:
Mo - Fr 08:00 -20:00 und Sa 08:00 -18:00
Rádi vám pomůžeme v našem chatu.
Zde najdete odpovědi na své otázky!

Jaký laminát potřebuji

Která laminátová podlaha se k vám hodí?

Ještě se vám nepodařilo rozhodnout, která laminátová podlaha se hodí do vašeho bytu? Nevadí! Nechejte se prostě inspirovat rozmanitým výběrem laminátů LOGOCLIC®. Níže se dozvíte, na co je potřeba dbát při výběru správného laminátu.

Na podlahu byste se neměli dívat jen v případě, kdy se stydíte a zarýváte pohled do země. Podlaha vám má přinášet radostný pohled a dobrý pocit! Je základním zařízením vašeho bytu a má velký vliv na atmosféru vašeho domova.

aký laminát pro jak velký pokoj?

V zásadě platí čím větší místnost, tím větší vzor. Vzhled malých dlaždic se výborně hodí do malých prostor, zatímco ve velkých místnostech působí neklidně. Nezapomeňte také, že u větších prostor je rozhodující prostorový zvuk. S pomocí integrované protihlukové izolace jej můžete pozitivně ovlivnit. V malých prostorech je integrovaná ochrana proti hluku druhořadá. Laminátové podlahy LOGOCLIC® existují v mnoha rozmanitých vzorech. V příslušenství naleznete také širokou nabídku izolací.

Ložnice či vstupní prostory - jaký laminát pro jakou místnost?

ro jaké nároky má být vaše podlaha určena? Zatížení podlahy závisí na četnosti a intenzitě, se kterou se po místnosti chodí. Třídy užívání (NK) LOGOCLIC® začínají u NK 31 a sahají po NK 33, která je vůbec nejvyšší.

  • Třída užívání 31 je určená pro všechny obytné prostory, i ty hodně frekventované, ale také pro komerční prostory s nízkým používáním, jako např. hotelové pokoje.
  • Třída užívání NK 32 je vhodná pro všechny obytné prostory a kromě toho pro všechny komerční prostory se středním užíváním, např. v kancelářích či konferenčních místnostech.
  • Třída užívání 33 se hodí pro všechny prostory, i ty s intenzivn ím komerčním využitím.

Komerční prostory

Třída užívání 31: Pro komerční prostory s nízkým užíváním

Třída užívání 32: Pro komerční prostory se středním užíváním

Třída užívání 33: Pro komerční prostory s intenzivním užíváním

Laminát pro prosluněné místnosti

Aby krása vaší podlahy nevybledla, měli byste u místností s intenzivním dopadem slunečního záření dbát na stálobarevnost dekoru. Produkty LOGOCLIC® mají velmi vysokou stálost na světle.

Laminátové podlahy LOGOCLIC® zaručují pohodové, krásné bydlení. Svým ušlechtilým vzhledem a odolností při každodenním používání se perfektně přizpůsobí vašemu životu.

Vyzkoušejte kvalitu laminátových podlah LOGOCLIC®!

FAQs
Which areas is laminate flooring suitable for?

The LOGOCLIC® laminate floor range has the right floor covering for every requirement. Whether it's a hallway, living room, cellar, office or showroom: choose the right usage class, decide on a suitable decor and you can buy the laminate flooring you want at your local BAUHAUS specialist centre.

During installation, the hammer fell on the floor and now a piece of the surface has chipped off. What can we do without replacing the entire floor? 

Laminate flooring from LOGOCLIC® is resistant to impact, scratches and abrasion and is very robust. But it is not a miracle floor and so even this flooring can show scratches or dents over time. Yet laminate is very easy to care for – and that includes repairs.