Zum Inhalt
Oblast služeb
Řekněte nám, co vás trápí!
0049 621 3905 1000
Zavolejte na náš zákaznický servis!
Časy volání:
Mo - Fr 08:00 -20:00 und Sa 08:00 -18:00
Rádi vám pomůžeme v našem chatu.
Zde najdete odpovědi na své otázky!

Vlastnosti laminátových podlah

Inovativní nápady pro váš domov. Laminátové podlahy LOGOCLIC® přesvědčí nejen jedinečným pocitem z bydlení, který do místností přináší, nýbrž také inovativními technologiemi, vynikajícími vlastnostmi a skvělými zlepšovacími nápady. Výbornou vlastností je např. antistatický povrch, který zabraňuje elektrickému nabíjení a vybíjení. Oceníte také integrovanou izolaci proti kročejovému hluku. Ta nejenže ušetří pokládku dodatečného materiálu, zároveň také pozitivně ovlivňuje prostorový zvuk. 

Všechny produkty LOGOCLIC® jsou barevně stálé, odolné proti skvrnám, zvládnou extrémní zatížení a jsou nanejvýš trvanlivé. Skutečně kvalitní práce - v neposlední řadě také proto, že všechny produkty LOGOCLIC® jsou vyráběny v Německu. Opravdu dobré ná

Silentos – Nehlučná podlaha s izolací proti hluku z chůze

Laminát, který zní při chůzi stejně jako masivní dřevěná podlaha? S LOGOCLIC® Silentos to není problém! Umožňuje to vrstva z termoplastu o síle pouhých 0,3 mm, která jednoduše přemění část zvukové energie na energii tepelnou. A ačkoliv je vrstva jen tenoučká, snižuje hluk o 50 %*, tedy o více než 10 dB. Nejenže atmosféra vašeho bydlení bude mnohem příjemnější, ale i pokládka jednodušší, cenově výhodnější a vstřícnější k životnímu prostředí. Vhodné pro všechna podlahová topení.

Antistatika

Au! Kdo by to neznal: nic netušíc doma sáhnete po klice a dostanete přitom "ránu". Důvodem tohoto nevinného, avšak nepříjemného elektrického výboje, je elektrostatický náboj. Antistatický systém, který je integrován v produktech LOGOCLIC® a je oficiálně certifikován, zabezpečuje, že k nabíjení již nemůže docházet. Laminát totiž díky své vodivosti zajišťuje trvalé uzemnění, náboj laminátu tak zůstává trvale neutrální a při dotycích s jinými povrchy již nedochází k uvedenému vyrovnávání náboje. A tedy ani k leknutím a "štípnutím".

FAQs
What is the best way to clean and care for my LOGOCLIC® laminate flooring?

Laminate from LOGOCLIC® is extremely easy to maintain, smooth and sturdy. It is difficult for dirt to stick. For this reason, it is sufficient to vacuum or wipe down with a damp cloth. Fine dust can be removed in no time. This makes simple and straightforward cleaning of the laminate flooring possible. Nevertheless, you should heed a few basic rules to ensure long years of enjoyment of your laminate flooring.

  1. Before cleaning, the floor should be vacuumed or swept to remove coarse dust and dirt.
  2. In the next step, the laminate floor is mopped. Here, the rule is: use as little water as possible. Experts call this damp cleaning – only just damp, as if the floor has been wet by a light mist. If too much water is used, the water can collect in the joints, leading to swelling of the coreboard.
  3. If you like, you can wipe the floor down with a dry cloth afterwards – preventing streaking.
  4. You can also add LOGOCLIC® laminate cleaner to the cleaning water. This contains additional care substances which serve to maintain the optimum appearance of the laminate floor.
What do I do if I have scratches or surface marks in the laminate?

Although laminate flooring from LOGOCLIC® is resistant to impact, scratches and abrasion, scratches can still appear in the laminate flooring over time. But that is no reason to remove the whole floor straight away! You can quickly and easily repair individual scratches – and the laminate floor will look like new again.

During installation, the hammer fell on the floor and now a piece of the surface has chipped off. What can we do without replacing the entire floor? 

Laminate flooring from LOGOCLIC® is resistant to impact, scratches and abrasion and is very robust. But it is not a miracle floor and so even this flooring can show scratches or dents over time. Yet laminate is very easy to care for – and that includes repairs.