Zum Inhalt
Oblast služeb
Řekněte nám, co vás trápí!
0049 621 3905 1000
Zavolejte na náš zákaznický servis!
Časy volání:
Mo - Fr 08:00 -20:00 und Sa 08:00 -18:00
Rádi vám pomůžeme v našem chatu.
Zde najdete odpovědi na své otázky!

Základ pro nekomplikované bydlení par excellence

Pohodové bydlení s laminátem značky LOGOCLIC®

Není laminát jako laminát. Právě v situacích, kdy je podlaha velmi zatěžována, se projeví výrazné rozdíly v kvalitě. Podle čeho ale poznáte dobrou laminátovou podlahu? Na co je třeba při nákupu dbát, máte-li ty nejvyšší požadavky na kvalitu a zpracování?

Dobrá laminátová podlaha se vyznačuje zejména tím, že je vyrobena výhradně z přírodních materiálů. Neobsahuje PVC ani PCB, žádné dioxiny ani jiná chemická lepidla. V ideálním případě je podlaha vyráběna z velké části z domácího dřeva, které pochází z udržitelného lesního hospodářství. To je základ, který z laminátu činí to, co je: přírodní, hygienická a nealergizující podlaha pro život.

Podle čeho poznáte kvalitní laminát

Skutečná kvalita se neukáže na první, nýbrž zejména na druhý pohled. Dobrá podlaha se vyznačuje vysokou odolností proti působení světla, odolností proti tvorbě skvrn a proti oděru. To znamená, že dobrá laminátová podlaha musí odolávat zatížení a být trvanlivá. Také po letech se na ní neprojeví žádná otlačená místa - dokonce ani lak na nehty a popel z cigaret jí neuškodí.

Kromě rozdělení do jednotlivých prvků a povrchu, který si každý může zvolit podle individuálního stylu a osobního vkusu, jsou rozhodující zejména vnitřní hodnoty. Kritéria kvality a klasifikace je stanovena evropskou normou EN 13329. V závislosti na místě použití lze různé podlahy vzájemně porovnávat dle třídy zatížení, nosného materiálu, snadné pokládky a ujištění o výrobě a kontrole dle nejnovějších směrnic.

Ložnice, dětský pokoj nebo vstupní prostor? 

Která laminátová podlaha pro který pokoj? Před nákupem byste si měli ujasnit, jakému zatížení bude vlastně nová podlaha odolávat. Neboť kromě středního až vysokého zatížení v obytném prostoru existuje v nabídce LOGOCLIC® také velký počet takzvaných HPL laminátových podlah, které jsou vhodné pro komerční prostory. Nezáleží na tom, ve kterém obytném prostoru je žádána kvalita - laminátové podlahy LOGOCLIC® přesvědčí vícenásobně. Se svým ušlechtilým vzhledem a odolností při každodenním používání skutečně vydrží mnohé a tvoří perfektní základ pro příjemné bydlení - zaručeně!