Zum Inhalt
Oblast služeb
Řekněte nám, co vás trápí!
0049 621 3905 1000
Zavolejte na náš zákaznický servis!
Časy volání:
Mo - Fr 08:00 -20:00 und Sa 08:00 -18:00
Rádi vám pomůžeme v našem chatu.
Zde najdete odpovědi na své otázky!

Výhody Laminat

Laminátové podlahy jako součást vašeho života

Váš domov je místo, kde si máte klidně a nerušeně vychutnávat chvíle volna a klidu. Nemáte si zatěžovat hlavu starostmi s podlahou. Proto jsme tu my z LOGOCLIC®, abychom vše vymysleli za vás! Výsledkem je laminátová podlaha, která splňuje veškeré vysoké nároky a vždy vypadá jako zbrusu nová.

Velká oslava s přáteli ve vašem bytě je krásnou událostí. Ale vaše podlaha může utrpět šrámy. Dámy na vysokých podpatcích. Červené víno, které v pozdějších hodinách bujarého veselí sem tam ukápne na zem. Cigaretový popel padající na podlahu. Sousedi, kteří si stěžují na hluk. S laminátovou podlahou LOGOCLIC® můžete všechny tyto starosti hodit za hlavu a užívat si oslavu naplno!

Laminátové podlahy LOGOCLIC® jsou velmi odolné a snadno se čistí: suché nečistoty stačí jednoduše zamést nebo vysát vysavačem. V případě většího znečištění (mastné skvrny, stopy nebo šmouhy od bot a podpatků) použijte vlhký hadr či vlhký mop a podlahu jednoduše otřete.

Výhody: Laminátové podlahy od LOGOCLIC® umí více

LOGOCLIC® vyrábí exkluzivní produkty, které se postarají o to, že se vy, vaši hosté, děti a domácí zvířata budou v bytě cítit dobře - aniž by se museli trápit tím, že občas něco ukápne na podlahu.

  • Proto existuje například princip LOGOCLIC® Protect, speciální ochrana proti vlhkosti, která funguje obzvláště dobře.
  • Skvělou vlastností je speciální izolace proti kročejovému hluku, která snižuje prostorový hluk a tím se obzvláště hodí do obytných prostor. Izolace proti kročejovému hluku dokonce snižuje hluk při chůzi v místnostech o patro níže, byla proto vyvinuta pro pokládku v horních patrech.

Tyto vlastnosti má téměř každý produkt LOGOCLIC®

Laminátové podlahy LOGOCLIC® vydrží všechno: děti, které v bytě řádí, vaši narozeninovou oslavu, prostě všechno! My z LOGOCLIC® jsme toho názoru, že laminátová podlaha se má přizpůsobit vašemu životu a nikoliv naopak!

FAQs
What is the best way to clean and care for my LOGOCLIC® laminate flooring?

Laminate from LOGOCLIC® is extremely easy to maintain, smooth and sturdy. It is difficult for dirt to stick. For this reason, it is sufficient to vacuum or wipe down with a damp cloth. Fine dust can be removed in no time. This makes simple and straightforward cleaning of the laminate flooring possible. Nevertheless, you should heed a few basic rules to ensure long years of enjoyment of your laminate flooring.

  1. Before cleaning, the floor should be vacuumed or swept to remove coarse dust and dirt.
  2. In the next step, the laminate floor is mopped. Here, the rule is: use as little water as possible. Experts call this damp cleaning – only just damp, as if the floor has been wet by a light mist. If too much water is used, the water can collect in the joints, leading to swelling of the coreboard.
  3. If you like, you can wipe the floor down with a dry cloth afterwards – preventing streaking.
  4. You can also add LOGOCLIC® laminate cleaner to the cleaning water. This contains additional care substances which serve to maintain the optimum appearance of the laminate floor.
What do I do if I have scratches or surface marks in the laminate?

Although laminate flooring from LOGOCLIC® is resistant to impact, scratches and abrasion, scratches can still appear in the laminate flooring over time. But that is no reason to remove the whole floor straight away! You can quickly and easily repair individual scratches – and the laminate floor will look like new again.

During installation, the hammer fell on the floor and now a piece of the surface has chipped off. What can we do without replacing the entire floor? 

Laminate flooring from LOGOCLIC® is resistant to impact, scratches and abrasion and is very robust. But it is not a miracle floor and so even this flooring can show scratches or dents over time. Yet laminate is very easy to care for – and that includes repairs.